Про нашу компанію

ФІЛІЯ «УК ОПТІМУС» ТОВ "ТБЦ ОПТІМУС" працює в Павлограді з 2019 року. Ми пропонуємо послуги з управління багатоквартирних будинків.

Наша компанія володіє необхідним обладнанням для виконання робіт і надання послуг з утримання та ремонту житлового фонду. Підприємство має персонал із слюсарів-сантехніків, електриків та електромонтерів, газозварників та електрогазозварників, теслярів, двірників, які відповідають кваліфікаційним вимогам до своїх професій, необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців), матеріально-технічну базу та є фінансово спроможним.

В даний час управляюча компанія обслуговує більше 200 багатоквартирних будинків.

Основне завдання компанії - створення комфортних умов проживання мешканців, забезпечення належного утримання будинку, вирішення питань користування спільним майном, надання комунальних послуг громадянам, які проживають в будинку.

Ми розуміємо, що для серйозного підвищення якості послуг на цьому ринку необхідна повна інформаційна відкритість. Робота з нашою компанією допоможе мешканцям добитися нової якості життя в своєму будинку в найкоротші терміни.

Взаємодія - один з принципів роботи нашої компанії. Ми оперативно розглядаємо пропозиції, заяви і скарги від власників, ведемо їх облік, вживаємо заходів, необхідні для усунення зазначених в них недоліків, контролюємо виконання. Розробляємо і виконуємо поточні та перспективні плани робіт і послуг.

Наша організація ґрунтується на принципах відкритості, прозорості інформації, забезпечення конкурентоспроможності, професіоналізму співробітників, стимулювання інновацій відповідальності за результативність.